Buradasınız

Malwarebytes Anti-Malware

Zararlı Yazılım Kaldırma Aracı

Malwarebytes' Anti-Malware, kullanımı kolay, etkili ve popüler bir zararlı yazılım kaldırma aracıdır. Malwarebytes' Anti-Malware kendi teknolojisi ile zararlı yazılımları tespit eder, yokeder ve malware tehditini ortadan kaldırır. Malwarebytes' Anti-Malware çalışan her süreci izler ve bir zararlı yazılım daha tehdit oluşturmadan önüne geçer. Kolay kullanımıyla bu alanda kullanabileceğiniz en iyi programlardandır.

SHAREit

ShareIt, birbirine yakın cihazlar arasında WiFi üzerinden dosya paylaşımı sağlayan bir uygulamadır. Dünya çapında en çok kullanılan ve bluetooth tan 200 kat daha hızlı transfer sağlayan uygulamadır.

 

- Dosyalarınızı her yerde her zaman paylaşın.
- Bluetooth'tan 200 kat daha hız!
- Herhangi bir USB veya İnternet gağlantısına gerek olmadan paylaşın!
- Android, iOS (iPhone / iPad), Windows Phone, Windows XP / Vista / 7/8/10, ve Mac OS destekler.
 

Avast Free Antivirüs

Avast Free Antivirüs 2015, milyonlarca kişinin bilgisayarını korumak ve verilerini güvende tutmak için tercih ettiği Avast programlarının ücretsiz versiyonudur.

Her sene yeni ve geliştirilmiş özellikler ile karşımıza çıkan Avast Antivirüs programları bilgisayarlarımızı korumak için pek çok güvenlik önlemi sunmaktadır. Şüphesiz en iyi anti-virüs programlarından bir tanesi olan Avast artık sade bir anti-virüs programı olmaktan çok daha fazlası.

Android beslemesine abone olun.