Buradasınız

Driver Pack Solution

Driver Pack Solution, işletim sistemi kurulduktan sonra,sistemin tanımadığı sürücüleri kısa ve hızlı şekilde kurulumunu sağlayan bir programdır.

  • Sürücü Yüklemesi

Herhangi bir bilgisayar için tüm sürücüleri otomatik kurar

  • Sürücü güncellemeleri

Önceden yüklenmiş sürücüleri son sürümlerine günceller.

  • Dünyadaki Tüm Sürücüler

Bir kez indirin ve artık zaman kaybetmeyi bırakın.Tüm sürücüler cebinizde!

Rufus USB Boot

Rufus, USB Flash Bellek üzerinde işletim sistemini önyüklemeli olarak açmak için hazırlayan basit ve işlevsel bir programdır. ISO dosyasını USB bellek üzerinde önyüklemeli olarak açmamızı sağlar.

rufus ile kurulum usbsi hazırlama

Özellikle şu yerlerde kullanışlı olabilir:

Önyüklemeli ISO'lardan (Windows, Linux, UEFI, vb.) USB yükleme medyası oluşturmanız gerektiğinde

İşletim sistemi yüklü olmayan bir sistemde çalışmanız gerektiğinde

Virtual Box

Bir bilgisayar üzerinde birden fazla işletim sistemi çalıştırmak istenebilir fakat bilgisayardaki kurulu işletim sistemine zarar vermeden yapılmak istenirse burada devreye sanal (virtual) işetim sistemi kurmanız gerekir.

Sanal İşleti sistemi nedir?

Sanal işletim sistemi , Bilgisayarda gerçek kurulu olan  işletim sistemi üzerinde program sayesinde farklı işletim sistemi kurmaktır. Yani bilgisayarınızı açtığınızda istediğiniz zaman programı açarak içinde kurulu olan işletim sistemini çalıştırmanızı veya işletim sistemini kurmanızdır.

Aida 64 Extreme

AIDA64 Extreme Edition, sisteminizi oluşturan donanım ve yazılımlar hakkında detaylı bilgilersunan bir programdır.

AIDA64 Extreme Edition ile sisteminizin ne kadar sağlıklı çalıştığını görebilir, bilgisayarınızdaki donanımlar hakkında en ince detaylar hakkında dahi bilgi sahibi olabilrisiniz. Bilgisayarınızdaki işlemci (CPU), ekran kartı ve harddisklerin sıcaklığını da AIDA64 Extreme Edition üzerinden görebilirsiniz. Sisteminizle ilgili görebildiğiniz tüm bilgileri HTML formatında kaydedebilir ve paylaşabilirsiniz.

Sistem Araçları beslemesine abone olun.