Buradasınız

Malwarebytes Anti-Malware

Zararlı Yazılım Kaldırma Aracı

Malwarebytes' Anti-Malware, kullanımı kolay, etkili ve popüler bir zararlı yazılım kaldırma aracıdır. Malwarebytes' Anti-Malware kendi teknolojisi ile zararlı yazılımları tespit eder, yokeder ve malware tehditini ortadan kaldırır. Malwarebytes' Anti-Malware çalışan her süreci izler ve bir zararlı yazılım daha tehdit oluşturmadan önüne geçer. Kolay kullanımıyla bu alanda kullanabileceğiniz en iyi programlardandır.

Logic Circuit

 

LogicCircuit - sayısal mantık devreleri tasarımı ve simüle etmek için ücretsiz, açık kaynak eğitim yazılımıdır . Sezgisel grafik kullanıcı arayüzü , çoklu bit otobüsler , osiloskop ile hata ayıklama devreleri davranışı ile sınırsız devre hiyerarşisini oluşturmak ve devreler hiyerarşi çalışan gezinmenizi sağlar .

Logicly( Lojik devre tasarım simülasyonu)

Sürükle-bırak , kopyala / yapıştır , zoom ve daha fazlası ile modern ve sezgisel kullanıcı arayüzü ile hızlı ve kolay devre tasarım simülasyon programı. Simülasyonu duraklatma ve adım adım ilerlemek gibi sinyal yaymak izleyerek hata ayıklama kontrol altına alma gibi işlemleri rahatlıkla yapabileceğiniz bir programdır.

10-Strike Network Diagram

10 - Strike Network Diagram güçlü bir ağ topoloji görsel diyagramını hızlı bir şekilde oluşturmayı sağlayan bir programdır. Microsoft Visio üzerine kolay aktarım sağlar.

CADE Ağ Çizim Programı

ÜCRETSİZ Ağ Diyagramı Yazılımı

CADE ağ mühendisleri ve ayrıntılı ağ tasarım çizmek için idea bir çizim programıdır. Sezgisel arayüz ,hızlı bir şekilde doğru diyagramları oluşturmak için yardımcı olan bir ağ çizim programıdır. Sadece sürükle bırak özelliği  ile çizimlerinizi yapabileceğiniz verimli ve güçlü ağ tasarım programıdır.

Rufus USB Boot

Rufus, USB Flash Bellek üzerinde işletim sistemini önyüklemeli olarak açmak için hazırlayan basit ve işlevsel bir programdır. ISO dosyasını USB bellek üzerinde önyüklemeli olarak açmamızı sağlar.

rufus ile kurulum usbsi hazırlama

Özellikle şu yerlerde kullanışlı olabilir:

Önyüklemeli ISO'lardan (Windows, Linux, UEFI, vb.) USB yükleme medyası oluşturmanız gerektiğinde

İşletim sistemi yüklü olmayan bir sistemde çalışmanız gerektiğinde

Virtual Box

Bir bilgisayar üzerinde birden fazla işletim sistemi çalıştırmak istenebilir fakat bilgisayardaki kurulu işletim sistemine zarar vermeden yapılmak istenirse burada devreye sanal (virtual) işetim sistemi kurmanız gerekir.

Sanal İşleti sistemi nedir?

Sanal işletim sistemi , Bilgisayarda gerçek kurulu olan  işletim sistemi üzerinde program sayesinde farklı işletim sistemi kurmaktır. Yani bilgisayarınızı açtığınızda istediğiniz zaman programı açarak içinde kurulu olan işletim sistemini çalıştırmanızı veya işletim sistemini kurmanızdır.

Visual Studio

Modern web uygulamaları ve bulut hizmetlerinin yanı sıra Visual Studio 2015, Windows, Android ve iOS için büyüleyici uygulamaların oluşturulmasına yönelik zengin, tümleşik bir geliştirme ortamı.

USB Fix

Bilgisayarınıza bulaşan virüs ile Flash Disk ve benzeri USB aygıtınızın içindeki dosyalar kayboluyor ve yerine Kısayal disk simgesi geliyorsa çaresi USBFİX'tir.

Açıklama

Rapid Typing

RapidTyping, klavyeden yazı yazmayı hızlandırmak istiyorsanız kullanışlı güzel bir programdır. Ücretsiz ve boyutu küçük olduğundan dolayı diğer programlara göre kullanışlı görünüyor. Portable versiyonuda bulunmaktadır.

Windows beslemesine abone olun.